Socialinė atsakomybė

UAB „SMILTAINIS IR KO“ – Neįgaliųjų socialinės įmonės statusą turinti bendrovė, kurioje nuolat dirba keliasdešimt žmonių su negalia. Įmonės statusas ir vidinės vertybės skatina galvoti apie problemas, su kuriomis nuolat susiduria mūsų bendradarbiai, turintys negalią ir, kiek įmanoma, prisidėti prie jų sprendimo.

 

Įmonėje kartu su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija buvo įgyvendintas projektas didinantis UAB „SMILTAINIS IR KO“ administracijos darbuotojų, asistentų bei neįgaliųjų kvalifikacijos, žinių ir gebėjimų lygį, tokiu būdu skatinantis neįgaliųjų integraciją į visuomenę, darbo rinką, vykdant socialinės atskirties prevenciją.

 

Bendrovėje nuolat gerinama darbo aplinka. Bendradarbiaujant su Lietuvos Darbo birža, bendrovėje steigiamos specialiai pritaikytos darbo vietos / etatai.

 

Esant galimybei, bendrovė taip pat remia įvairius socialinius projektus ir renginius bei glaudžiai bendrauja su vietine bendruomene. Viena pagrindinių įmonės vertybių – verslą vystyti skaidriai ir atsakingai bei maksimaliai prisidėti prie įmonę supančių žmonių gerovės.

Polls

Kaip dažnai perkate "SMILTAINIS IR KO" gaminius?

Loading ... Loading ...